Επιλέξτε τη χώρα ή την περιοχή σας.

Close
Συνδεθείτε Κανω ΕΓΓΡΑΦΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Καλώδια σύνδεσης

Συνιστώμενοι κατασκευαστές

Agastat Relays / TE Connectivity
- Η TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), επισήμως Tyco Electronics, είναι παγκόσμιος ηγέτης τεχνολογίας αξίας 12 δισεκατομμυρίων δολαρίων. Η συνδεσιμότητά μας και ο αισθητήραςοι λύσεις είναι...Λεπτομέριες
  • 2-2205132-3 2-2205132-3 Agastat Relays / TE Connectivity Περιγραφή:ETHERNET CABLES / NETWORKING CAB
  • 2304883-1 2304883-1 Agastat Relays / TE Connectivity Περιγραφή:CA,ET, 2POS, SHORT PULL-TAB,NO D
  • 2-2205130-3 2-2205130-3 Agastat Relays / TE Connectivity Περιγραφή:ETHERNET CABLES / NETWORKING CAB
  • 1-2821033-0 1-2821033-0 Agastat Relays / TE Connectivity Περιγραφή:QSFP TO 4SFP+, 28G, 2 METER, 30A
3M
- Η 3M προσφέρει καινοτόμες λύσεις στη βιομηχανία ηλεκτρονικών ειδών και είναι κορυφαίος κατασκευαστής λύσεων διασύνδεσης για εφαρμογές τύπου I / O (board-to-board, wire-to-board, ...Λεπτομέριες
Affinity Medical Technologies - a Molex company
- Ως κορυφαίος παγκόσμιος προμηθευτής ηλεκτρονικών διασυνδέσεων, η Molex επικεντρώνεται στο σχεδιασμό και την ανάπτυξη καινοτόμων λύσεων κρίσιμων για προϊόντα που α...Λεπτομέριες
  • 0747521101 0747521101 Affinity Medical Technologies - a Molex company Περιγραφή:CONN CABLE ASY SFP+ 30AWG M-M 1M
  • 0745460401 0745460401 Affinity Medical Technologies - a Molex company Περιγραφή:CABLE ASSY IPASS X4 M-M 38POS 1M
  • 1110251200 1110251200 Affinity Medical Technologies - a Molex company Περιγραφή:CABLE ASSY CXP 84POS MALE .5M
  • 0745461603 0745461603 Affinity Medical Technologies - a Molex company Περιγραφή:CABLE IPASS X16 M-M 136POS 3M
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
- Το Amphenol ICC, ένα τμήμα της Amphenol, δημιουργήθηκε από την ευθυγράμμιση των προϊόντων Amphenol FCI (AFCI) και Amphenol IT Communications Products (AITC) από τον Ιανουάριο του 2017. Το νέο τμήμα Amphenol ICC ...Λεπτομέριες
  • SF-NDAQGJ100G-005M SF-NDAQGJ100G-005M Amphenol Commercial Products Περιγραφή:CABLE SFP+-QSFP+ M-M 5M
  • 10117949-5060HLF 10117949-5060HLF Amphenol FCI Περιγραφή:MINI-SAS HD ASY 4X4 12G 24AWG 6M
  • SF-SFPOPTIKIT-001 SF-SFPOPTIKIT-001 Amphenol Commercial Products Περιγραφή:SFP+ ACTIVE OPTICAL CABLE KIT 1M
  • SF-NDAAFJ100G-003M SF-NDAAFJ100G-003M Amphenol Commercial Products Περιγραφή:CABLE ASSY QSFP+ M-M 3M
ASSMANN WSW Components
- Ο εξειδικευμένος συνεργάτης για την κατασκευή, προμήθεια και εμπορία συνδετήρων, ατομικών λύσεων και συναρμολογούμενων καλωδιακών συγκροτημάτων. Εταιρική Ανάπτ...Λεπτομέριες
  • AK-ESATA-075 AK-ESATA-075 ASSMANN WSW Components Περιγραφή:CABLE ESATA 7POS 0.75M
  • AK-SATA-075 AK-SATA-075 ASSMANN WSW Components Περιγραφή:CABLE SERIAL ATA .75 METER
  • AK-ESATA-100 AK-ESATA-100 ASSMANN WSW Components Περιγραφή:CABLE ESATA 7POS 1M
  • AK-SATA-030DL AK-SATA-030DL ASSMANN WSW Components Περιγραφή:CABLE SERIAL ATA R/A FEMALE .3M
Panduit
- Παροχή καινοτόμων λύσεων για πάνω από 55 χρόνια. Ο Panduit γεννήθηκε από την καινοτομία. Το 1955 ξεκινήσαμε το πρώτο μας προϊόν, το Panduct Wiring Duct, μια νέα εφεύρεση που οργανώ...Λεπτομέριες
  • PSF1PXA1.5MWH PSF1PXA1.5MWH Panduit Περιγραφή:HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
  • PSF1PXA1.5MBU PSF1PXA1.5MBU Panduit Περιγραφή:HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
  • PSF1PXA2.5MBL PSF1PXA2.5MBL Panduit Περιγραφή:HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
  • PSF1PXA1.5MBL PSF1PXA1.5MBL Panduit Περιγραφή:HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
3,223 related products
S506-18N
S506-18N
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: SAS SFF-8087 MINI-SAS SFF-8087
Σε απόθεμα: 3443 pcs
Κατεβάστε: S506-18N.pdf
RFQ
1410-P-17-00-3.00
1410-P-17-00-3.00
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABLE TWINAX/FLAT/SFP+ 30AWG/3M
Σε απόθεμα: 1405 pcs
Κατεβάστε: 1410-P-17-00-3.00.pdf
RFQ
8KH3-0734-0250
8KH3-0734-0250
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABLE ASSY 250MM TWINAX 1=1PC
Σε απόθεμα: 1375 pcs
Κατεβάστε: 8KH3-0734-0250.pdf
RFQ
SF-NDAQGJ100G-005M
SF-NDAQGJ100G-005M
Κατασκευαστές: Amphenol Commercial Products
Περιγραφή: CABLE SFP+-QSFP+ M-M 5M
Σε απόθεμα: 180 pcs
Κατεβάστε: SF-NDAQGJ100G-005M.pdf
RFQ
AK-ESATA-075
AK-ESATA-075
Κατασκευαστές: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή: CABLE ESATA 7POS 0.75M
Σε απόθεμα: 12446 pcs
Κατεβάστε: AK-ESATA-075.pdf
RFQ
8ES4-1DF21-0.75
8ES4-1DF21-0.75
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABLE ASSY SLIMLINE M-M 0.75M
Σε απόθεμα: 4133 pcs
Κατεβάστε: 8ES4-1DF21-0.75.pdf
RFQ
PSF1PXA1.5MWH
PSF1PXA1.5MWH
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Σε απόθεμα: 1360 pcs
Κατεβάστε: PSF1PXA1.5MWH.pdf
RFQ
TQS-Q14H8-XCQ03
TQS-Q14H8-XCQ03
Κατασκευαστές: Formerica Optoelectronics Inc.
Περιγραφή: QSFP28, 100GBASE-AOC, INFINIBAND
Σε απόθεμα: 126 pcs
Κατεβάστε: TQS-Q14H8-XCQ03.pdf
RFQ
2-2205132-3
2-2205132-3
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: ETHERNET CABLES / NETWORKING CAB
Σε απόθεμα: 3439 pcs
Κατεβάστε: 2-2205132-3.pdf
RFQ
0747521101
0747521101
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN CABLE ASY SFP+ 30AWG M-M 1M
Σε απόθεμα: 2577 pcs
Κατεβάστε: 0747521101.pdf
RFQ
10117949-5060HLF
10117949-5060HLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: MINI-SAS HD ASY 4X4 12G 24AWG 6M
Σε απόθεμα: 451 pcs
Κατεβάστε: 10117949-5060HLF.pdf
RFQ
SF-SFPOPTIKIT-001
SF-SFPOPTIKIT-001
Κατασκευαστές: Amphenol Commercial Products
Περιγραφή: SFP+ ACTIVE OPTICAL CABLE KIT 1M
Σε απόθεμα: 370 pcs
Κατεβάστε: SF-SFPOPTIKIT-001.pdf
RFQ
5602-11-0000-500
5602-11-0000-500
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABL SATA SIGNL 7POS R/A-R/A .5M
Σε απόθεμα: 15097 pcs
Κατεβάστε: 5602-11-0000-500.pdf
RFQ
9QJ0-114-22-1.00
9QJ0-114-22-1.00
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABLE ASSY QSFP 28/30AWG 1M
Σε απόθεμα: 747 pcs
Κατεβάστε: 9QJ0-114-22-1.00.pdf
RFQ
SF-NDAAFJ100G-003M
SF-NDAAFJ100G-003M
Κατασκευαστές: Amphenol Commercial Products
Περιγραφή: CABLE ASSY QSFP+ M-M 3M
Σε απόθεμα: 452 pcs
Κατεβάστε: SF-NDAAFJ100G-003M.pdf
RFQ
0745460401
0745460401
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CABLE ASSY IPASS X4 M-M 38POS 1M
Σε απόθεμα: 856 pcs
Κατεβάστε: 0745460401.pdf
RFQ
FCBN510QE2C02
FCBN510QE2C02
Κατασκευαστές: Finisar Corporation
Περιγραφή: CABLE OPT 4X10GBPS QSFP
Σε απόθεμα: 279 pcs
Κατεβάστε: FCBN510QE2C02.pdf
RFQ
5602-44-0142A-700
5602-44-0142A-700
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: SATA 3.0 ST-ST LATCH 30AWG 0.70M
Σε απόθεμα: 12613 pcs
Κατεβάστε: 5602-44-0142A-700.pdf
RFQ
SF-QSFPPEXPAS-002
SF-QSFPPEXPAS-002
Κατασκευαστές: Amphenol Commercial Products
Περιγραφή: CABLE ASSY QSFP+ M-M 2M
Σε απόθεμα: 1001 pcs
Κατεβάστε: SF-QSFPPEXPAS-002.pdf
RFQ
2304883-1
2304883-1
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CA,ET, 2POS, SHORT PULL-TAB,NO D
Σε απόθεμα: 10289 pcs
Κατεβάστε: 2304883-1.pdf
RFQ
TQS-Q1LH8-XCA05
TQS-Q1LH8-XCA05
Κατασκευαστές: Formerica Optoelectronics Inc.
Περιγραφή: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
Σε απόθεμα: 475 pcs
Κατεβάστε: TQS-Q1LH8-XCA05.pdf
RFQ
2-2205130-3
2-2205130-3
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: ETHERNET CABLES / NETWORKING CAB
Σε απόθεμα: 4728 pcs
Κατεβάστε: 2-2205130-3.pdf
RFQ
8F36-AAA105-1.00
8F36-AAA105-1.00
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: HI RTBLTY INT MINI SAS CBL ASSY
Σε απόθεμα: 6158 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1-2821033-0
1-2821033-0
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: QSFP TO 4SFP+, 28G, 2 METER, 30A
Σε απόθεμα: 898 pcs
Κατεβάστε: 1-2821033-0.pdf
RFQ
10119239-2020LF
10119239-2020LF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CABLE ASSY QSFP+ 14G 2M
Σε απόθεμα: 1034 pcs
Κατεβάστε: 10119239-2020LF.pdf
RFQ
1110251200
1110251200
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CABLE ASSY CXP 84POS MALE .5M
Σε απόθεμα: 529 pcs
Κατεβάστε: 1110251200.pdf
RFQ
0745461603
0745461603
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CABLE IPASS X16 M-M 136POS 3M
Σε απόθεμα: 251 pcs
Κατεβάστε: 0745461603.pdf
RFQ
2231368-8
2231368-8
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: QSFP 25GIG 30AWG 3 METER
Σε απόθεμα: 1183 pcs
Κατεβάστε: 2231368-8.pdf
RFQ
0745461602
0745461602
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN CABLE MALE-MALE 28AWG 2M
Σε απόθεμα: 303 pcs
Κατεβάστε: 0745461602.pdf
RFQ
AK-SATA-075
AK-SATA-075
Κατασκευαστές: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή: CABLE SERIAL ATA .75 METER
Σε απόθεμα: 57794 pcs
Κατεβάστε: AK-SATA-075.pdf
RFQ
P942-19I
P942-19I
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: CABLE ATA/SATA 19"
Σε απόθεμα: 19336 pcs
Κατεβάστε: P942-19I.pdf
RFQ
FCBG410QB1C05
FCBG410QB1C05
Κατασκευαστές: Finisar Corporation
Περιγραφή: CBL ASSY FIBER QSFP 5M
Σε απόθεμα: 326 pcs
Κατεβάστε: FCBG410QB1C05.pdf
RFQ
1110251201
1110251201
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CABLE ASSY CXP 84POS MALE 1M
Σε απόθεμα: 512 pcs
Κατεβάστε: 1110251201.pdf
RFQ
AK-ESATA-100
AK-ESATA-100
Κατασκευαστές: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή: CABLE ESATA 7POS 1M
Σε απόθεμα: 12645 pcs
Κατεβάστε: AK-ESATA-100.pdf
RFQ
2304889-1
2304889-1
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CA,ET, 4POS, NO PULL-TAB,NO DETE
Σε απόθεμα: 10309 pcs
Κατεβάστε: 2304889-1.pdf
RFQ
AK-SATA-030DL
AK-SATA-030DL
Κατασκευαστές: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή: CABLE SERIAL ATA R/A FEMALE .3M
Σε απόθεμα: 53690 pcs
Κατεβάστε: AK-SATA-030DL.pdf
RFQ
2-2231368-3
2-2231368-3
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: QSFP 25GIG 30AWG .5 METER
Σε απόθεμα: 2097 pcs
Κατεβάστε: 2-2231368-3.pdf
RFQ
0745460400
0745460400
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: 4X PCIE CABLE ASSY
Σε απόθεμα: 943 pcs
Κατεβάστε: 0745460400.pdf
RFQ
2142969-4
2142969-4
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: ETHERNET CABLE SFP+
Σε απόθεμα: 1905 pcs
Κατεβάστε: 2142969-4.pdf
RFQ
9QH6-114-22-4.00
9QH6-114-22-4.00
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CABLE ASSY QSFP 28/26AWG 4M
Σε απόθεμα: 538 pcs
Κατεβάστε: 9QH6-114-22-4.00.pdf
RFQ
10110818-2020LF
10110818-2020LF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CABLE ASSY SFP+ 30AWG 2M
Σε απόθεμα: 3674 pcs
Κατεβάστε: 10110818-2020LF.pdf
RFQ
PSF1PXA1.5MBU
PSF1PXA1.5MBU
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Σε απόθεμα: 1300 pcs
Κατεβάστε: PSF1PXA1.5MBU.pdf
RFQ
PSF1PXA2.5MBL
PSF1PXA2.5MBL
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Σε απόθεμα: 893 pcs
Κατεβάστε: PSF1PXA2.5MBL.pdf
RFQ
PSF1PXA1.5MBL
PSF1PXA1.5MBL
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Σε απόθεμα: 1242 pcs
Κατεβάστε: PSF1PXA1.5MBL.pdf
RFQ
0747521201
0747521201
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN CABLE ASY SFP+ 30AWG M-M 2M
Σε απόθεμα: 2448 pcs
Κατεβάστε: 0747521201.pdf
RFQ
PCIEC-036-0500-EC-EM-P-85
PCIEC-036-0500-EC-EM-P-85
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: PCI EXPRESS JUMPERS
Σε απόθεμα: 1817 pcs
Κατεβάστε: PCIEC-036-0500-EC-EM-P-85.pdf
RFQ
2-2231368-2
2-2231368-2
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: QSFP 25GIG 33AWG .5 METER
Σε απόθεμα: 1567 pcs
Κατεβάστε: 2-2231368-2.pdf
RFQ
P952-003
P952-003
Κατασκευαστές: Tripp Lite
Περιγραφή: SATA TO ESATA TRANS CABLE M M 3'
Σε απόθεμα: 11448 pcs
Κατεβάστε: P952-003.pdf
RFQ
3,223 related products