P160R-562FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.6UH 687MA 260 MOHM
Φύλλα δεδομένων: P160R-562FS.pdf
Κατάσταση RoHs Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 3742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 3742 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P160R-562FS
Αριθμός εξαρτήματος P160R-562FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 687MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3742 pcs Φύλλο δεδομένων P160R-562FS.pdf
Τύπος - Ανοχή ±1%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά P160R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα P160R-562FS BULK 50 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.54mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Inductor 687mA 260 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 687mA Τρέχουσες - Κορεσμός 644mA