DR127-331-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-331-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 1.04A 574 MOHM
Φύλλα δεδομένων: DR127-331-R.pdf
Κατάσταση RoHs Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 49743 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49743 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DR127-331-R
Αριθμός εξαρτήματος DR127-331-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1.04A 574 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49743 pcs Φύλλο δεδομένων DR127-331-R.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά DR
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 513-1048-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.04A 574 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 574 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.04A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.01A