ATA5575M2330-DBQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC RFID 128BIT 330PF ANIMAL BUMP
Φύλλα δεδομένων: ATA5575M2330-DBQ.pdf
Κατάσταση RoHs Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 318521 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318521 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ATA5575M2330-DBQ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC RFID 128BIT 330PF ANIMAL BUMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 318521 pcs Φύλλο δεδομένων ATA5575M2330-DBQ.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Τύπος RFID Transponder
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Die Πρότυπα ISO 11784, ISO 11785
Σειρά - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Die Αλλα ονόματα ATA5575M2330-DBQDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Συχνότητα 100kHz ~ 150kHz Λεπτομερής περιγραφή RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Die