OM3015E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: OM3015E-R58.pdf
Κατάσταση RoHs Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 4057222 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4057222 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25000 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM3015E-R58
Αριθμός εξαρτήματος OM3015E-R58 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 300 OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4057222 pcs Φύλλο δεδομένων OM3015E-R58.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -450ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Σειρά Little Rebel® OM Λειτουργία του πίνακα 300 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα OM3015ER58
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 300 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film