FWS-14-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος HEADER 14 POS HI TEMP THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.FWS-14-01-T-S.pdf2.FWS-14-01-T-S.pdf3.FWS-14-01-T-S.pdf
Κατάσταση RoHs Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 27800 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27800 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Αίτημα παράθεσης
  • Ποσότητα:
  • Αριθμός εξαρτήματος
  • Όνομα Εταιρίας
  • όνομα επαφής
  • ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FWS-14-01-T-S
Αριθμός εξαρτήματος FWS-14-01-T-S Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Περιγραφή HEADER 14 POS HI TEMP THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Μολύβι ελεύθερο / συμβατό RoHS
Αξιολόγηση τάσης 500VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά FWS Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.200" (5.08mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.750" (19.05mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 14 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyester, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 14 position 0.200" (5.08mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 11.4A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.180" (4.57mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.470" (11.94mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -